Úvod

Sme malá čajovňa, ktorá vznikla so zámerom priblíženia čajovej ponuky čo najširšiemu spektru zákazníkov. Z tohto dôvodu sme vytvorili reprezentatívnu, stabilnú a prehľadnú ponuku čajov, v ktorej sa každý dokáže zorientovať. Okrem stabilnej ponuky máme vždy v zálohe špecialitky pre náročných zákazníkov. Naším cieľom je ponúkať Vám čaje v najvyššej možnej kvalite, preto si dodávateľov starostlivo vyberáme a preverujeme. Väčšina čajov v našej ponuke pochádza priamo od farmárov a je pestovaná prírodným spôsobom bez pesticídov a umelých hnojív. Príprave každého jedného čaju venujeme primeranú pozornosť. Jednou z najdôležitejších zložiek pre prípravu kvalitného čaju je kvalitná voda, preto ako jedni z mála používame najkvalitnejší vodný filter – osmotickú membránu, ktorý je pod pravidelnou kontrolou servisného technika. Prostredie sme sa pokúsili aranžovať tak, aby vyjadrovalo stredoeurópsku autenticitu, ktorej je už dnes čaj prirodzenou súčasťou. Miesto exotického výletu tak u nás absolvujete skôr príjemné domáce prostredie, v ktorom Vám radi pripravíme aj dobrú kávu, horúcu čokoládu alebo koláčik z domácej cukrárne. Okrem posedenia ponúkame aj možnosť kúpiť si u nás sypané čaje, knižky, keramiku, či rôzne darčekové predmety. Našou najväčšou výzvou je vykúzliť pre Vás zážitok čara, niečoho nevšedného a jedinečného. Preto sme čajovňu kúzelnou formulkou Avra kehdabra pomenovali, čo znamená: Tvorím tak, ako hovorím.


Program a novinky

Pozor! Pre všetkých kto sú zapísaný v našom newsletteri ponúkame pravidelne špeciálne akcie. Zapísať sa môžete na konci každej strany nášho webu.

Program našich akcií pravidelne aktualizujeme na našej verejnej (Je prístupná aj pre tých, čo nie su na facebooku registrovaný. Pripravované akcie nájdete pod kolonkou: Udalosti na našej Facebook stránke:

 


Galéria


Fotografie z vzniku a života čajovne. Ak máte akékoľvek fotky z našej čajovne, podeľte sa!
Ak chcete vidieť viac fotiek z čajovne a z našich akcií, pozrite si našu facebook stránku. Je voľne prístupná aj bez prihlásenia, takže nemusíte mať svoje konto.
Ochutnávka Gyokuro Zadná miestnosť Každodenný čajovňový veget Obľúbené kreslá Chado výklad Antikvariát Dobrú chuť! Zátišie s čajníkom Balené čaje a zákusky v prednej miestnosti


Blog – Čajový someliér

Čaju venujeme veľa času aj v súkromnom živote a tak pozývame nahliadnuť do zákulisia priateľov čaju. Prečítajte si náš blog Čajový someliér a potešíme sa aj Vašim komentárom. Vstúpte do blogu.

Blog Čajový someliér


Tajný Newsletter!

Máme pre vás špeciálnu akciu! Prihláste sa do newsletteru vašej čajovne a z času na čas vám príde tajná správa. Bude obsahovať informáciu, ktorý čaj je daný týžden vo výhodnej akcii. Táto informácia je tajná a preto si zľavu musíte pri objednávaní čaju vypýtať. Vieme o nej iba my a vy.

Poďte sa s nami hrať túto hru a prihláste sa do tajného newsletteru, ktorý nájdete nižšie na konci stránky, je to červený obdĺžnik do ktorého zadáte váš e-mail.

Sphere card